Եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան շաբաթավերջի մրցումներուն ծիրին մէջ յատկանշական եւ բաւական հետաքրքրական պիտի ըլլայ Մանչեսթըր քաղաքի տերպին, որ իրարու դէմ պիտի հանէ Եունայթըտը եւ Սիթին:
Ստորեւ` շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ խումբերուն գրաւած դիրքերը` ընդհանուր դասաւորման մէջ).
ԱՆԳԼԻԱ. 32-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ. |
|
ԱՅՍՕՐ | ԺԱՄ |
Սուանզի (8) – Էվըրթըն (12) | 14:45 |
Սաութհեմփթըն (7) – Հալ Սիթի (17) | 17:00 |
Սանտըրլենտ (15) – Քրիսթալ Փալաս (11) | 17:00 |
Թոթենհամ (6) – Ասթոն Վիլա (16) | 17:00 |
Ուեսթ Պրոմուիչ (14) – Լայսթըր Սիթի (20) | 17:00 |
Ուեսթհամ (9) – Սթոք Սիթի (10) | 17:00 |
Պըռնլի (19) – Արսենալ (2) | 19:30 |
ՎԱՂԸ | |
Քուինզ Փարք Ռէյնճըրզ (18) – Չելսի (1) | 15:30 |
Մանչեսթըր Եունայթըտ (3) – Մանչեսթըր Սիթի (4) | 18:00 |
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ | |
Լիվըրփուլ (5) – Նիւքասըլ (13) | 22:00 |
ԻՏԱԼԻԱ. 30-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ. |
|
ԱՅՍՕՐ | ԺԱՄ |
Ճենովա (10) – Քալիարի (19) | 19:00 |
Փարմա (20) – Եուվենթուս (1) | 19:00 |
Հելաս Վերոնա (15) – Ինթեր Միլան (9) | 21:45 |
ՎԱՂԸ | |
Սեսենա (18) – Քիեւօ Վերոնա (16) | 13:30 |
Աթալանթա (17) – Սասուոլօ (12) | 16:00 |
Լացիօ Ռոմա (3) – Էմփոլի (14) | 16:00 |
Նափոլի (6) – Ֆիորենթինա (4) | 16:00 |
Թորինօ (7) – Ա. Էս. Ռոմա (2) | 16:00 |
Ուտինեզէ (13) – Փալերմօ (11) | 16:00 |
Ա. Սէ. Միլան (8) – Սամտորիա (5) | 21:45 |
ՍՊԱՆԻԱ. 31-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ. |
|
ԱՅՍՕՐ | |
Ռէալ Մատրիտ (2) – Էյպար (14) | 17:00 |
Մալակա (7) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (3) 19:00 | 19:00 |
Սեւիլլա (5) – Պարսելոնա (1) | 21:00 |
Ալմերիա (18) – Կրանատա (19) | 23:00 |
Սելթա Վիկօ (12) – Ռայօ Վայեքանօ (10) | 23:00 |
ՎԱՂԸ | |
Կեթաֆէ (13) – Վիարէալ (6) | 13:00 |
Էսփանիոլ (9) – Աթլեթիքօ Պիլպաօ (8) | 18:00 |
Ռէալ Սոսիետատ (11) – Տեփորթիւօ Քորունա (17) | 20:00 |
Քորտոպա (20) – Էլչէ (16) | 22:00 |
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ | |
Վալենսիա (4) – Լեվանթէ (15) | 21:30 |
ԳԵՐՄԱՆԻԱ. 28-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ. |
|
ԱՅՍՕՐ | |
Պայէրն Միւնիխ (1) – Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ (8) | 16:30 |
Մէօնշընկլատպախ (3) – Պորուսիա Տորթմունտ (10) | 16:30 |
Մայնց-05 (12) – Պայէր Լեւերքուզըն (4) | 16:30 |
Փատերպոռն (17) – Օկզպուրկ (6) | 16:30 |
Շալքէ (5) – Ֆրայպուրկ (14) | 16:30 |
Համպուրկ (16) – Վոլֆսպուրկ (2) | 19:30 |
ՎԱՂԸ | |
Քէօլն (13) – Հոֆընհայմ (7) | 16:30 |
Շթութկարթ (18) – Վերտըր Պրեմըն (9) | 18:30 |
ՖՐԱՆՍԱ. 32-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ. |
|
ՎԱՂԸ | |
Սենթ Էթիեն (5) – Նանթ | 15:00 |
Էվիան (15) – Լիլ (8) | 18:00 |
Լանս (20) – Լորիան (17) | 18:00 |
Ռեմ (16) – Նիս (13) | 18:00 |
Ռենն (9) – Կենկան (11) | 18:00 |
Թուլուզ (18) – Մոնփելիէ (7) | 18:00 |
Պորտօ (6) – Մարսէյ (3) | 22:00 |