Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան ծիրին մէջ կատարուելիք մրցումներուն գծով, բաւական հետաքրքրական ճակատումի մը ընթացքին Պարսելոնա պիտի հիւրընկալէ ախոյեան Աթլեթիքօ Մատրիտը:
Ստորեւ` շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ` խումբերուն գրաւած դիրքերը).
ԱՆԳԼԻԱ. 21-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ |
|
ԱՅՍՕՐ | ԺԱՄ |
Սանտըրլենտ (14) – Լիվըրփուլ (8) | 14:45 |
Պըրնլի (19) – Քուինզ Փարք Ռէյնճըրզ (16) | 17:00 |
Չելսի (1) – Նիւքասըլ (10) | 17:00 |
Էվըրթըն (13) – Մանչեսթըր Սիթի (2) | 17:00 |
Լայսթըր Սիթի (20) – Ասթոն Վիլա (12) | 17:00 |
Սուանզի (9) – Ուեսթ Համ (7) | 17:00 |
Ուեսթ Պրոմուիչ (17) – Հալ Սիթի (15) | 17:00 |
Քրիսթալ Փալաս (18) – Թոթենհամ (5) | 19:30 |
ՎԱՂԸ | |
Արսենալ (6) – Սթոք Սիթի (11) | 15:30 |
Մանչեսթըր Եունայթըտ (3) – Սաութհեմփթըն (4) | 18:00 |
ԻՏԱԼԻԱ. 18-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ |
|
ԱՅՍՕՐ | |
Սասուոլօ (10) – Ուտինեզէ (12) | 19:00 |
Թորինօ (14) – Ա. Սէ. Միլան (7) | 21:45 |
ՎԱՂԸ | |
Ինթեր Միլան (11) – Ճենովա (5) | 13:30 |
Աթալանթա (17) – Քիեւօ Վերոնա (16) | 16:00 |
Քալիարի (18) – Սեսենա (20) | 16:00 |
Ֆիորենթինա (9) – Փալերմօ (8) | 16:00 |
Հելաս Վերոնա (15) – Փարմա (19) | 16:00 |
Ա. Էս. Ռոմա (2) – Լացիօ Ռոմա (3) | 16:00 |
Սամտորիա (6) – Էմփոլի (13) | 16:00 |
Նափոլի (4) – Եուվենթուս (1) | 21:45 |
ՍՊԱՆԻԱ. 18-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ |
|
ԱՅՍՕՐ | |
Ռէալ Մատրիտ (1) – Էսփանիոլ (10) | 17:00 |
Մալակա (7) – Վիարէալ (6) | 19:00 |
Սելթա Վիկօ (9) – Վալենսիա (4) | 21:00 |
Էյպար (8) – Կեթաֆէ (14) | 23:00 |
ՎԱՂԸ | |
Ալմերիա (15) – Սեւիլլա (5) | 13:00 |
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (12) – Էլչէ (20) | 18:00 |
Կրանատա (19) – Ռէալ Սոսիետատ (13) | 20:00 |
Պարսելոնա (2) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (3) | 22:00 |
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ | |
Ռայօ Վայեքանօ (11) – Քորտոպա (18) | 21:45 |
ՖՐԱՆՍԱ. 20-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ |
|
ԱՅՍՕՐ | |
Պասթիա (19) – Փարիզ Սեն Ժերմեն (3) | 18:00 |
Էվիան (18) – Ռենն (8) | 21:00 |
Կենկան (13) – Լանս (16) | 21:00 |
Լիլ (11) – Քան (20) | 21:00 |
Նիս (12) – Լորիան (15) | 21:00 |
Ռեմ (9) – Սենթ Էթիեն (4) | 21:00 |
ՎԱՂԸ | |
Լիոն (2) – Թուլուզ (14) | 15:00 |
Նանթ (7) – Մես (17) | 18:00 |
Մոնաքօ (5) – Պորտօ (6) | 22:00 |