Եւրոպական Ֆութպոլ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը. Այսօր` Ռէալ Մատրիտ – Աթլեթիքօ Մատրիտ Գագաթի Ճակատումը

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան մրցումներուն ծիրին մէջ ամէնէն հետաքրքրական եւ գագաթի ճակատումը տեղի պիտի ունենայ Սպանիոյ մէջ, երբ մատրիտեան տերպիի մրցումին Ռէալ Մատրիտ պիտի հիւրընկալէ Աթլեթիքօ Մատրիտը:

Պարսելոնա իր մրցումը պիտի կատարէ վաղը` հիւրընկալելով Լեվանթէն:

Իտալիոյ եւ Անգլիոյ մէջ տեղի պիտի ունենան ոչ այդքան զօրաւոր ճակատումներ:

Գերմանիոյ մէջ. բաւական հետաքրքրական պիտի ըլլայ Լայփցիկ – Մէօնշընկլատպախ մրցումը:

Ստորեւ` շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (Ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ` խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ԱՆԳԼԻԱ. 25-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ ԺԱՄ

Լայսթըր Սիթի (3) – Չելսի (4)                                                 14:30
Պուրնըմաութ (18) – Ասթոն Վիլա (16)                               17:00
Քրիսթալ Փալաս (11) – Շեֆիլտ Եունայթըտ (8)           17:00
Լիվըրփուլ (1) – Սաութհեմփթըն (9)                                   17:00
Նիւքասըլ (14) – Նորուիչ (20)                                                  17:00
Ուաթֆորթ (19) – Էվըրթըն (12)                                               17:00
Ուեսթ Համ (17) – Պրայթըն (15)                                             17:00
Մանչեսթըր Եունայթըտ (5) – Վուլվզ (7)                          19:30

ԿԻՐԱԿԻ
Պըրնլի (13) – Արսենալ (10)                                                      16:00
Թոթենհամ (6) – Մանչեսթըր Սիթի (2)                              18:30

ՍՊԱՆԻԱ. 22-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ

Կրանատա (11) – Էսփանիոլ (20)                                          14:00
Ռէալ Մատրիտ (1) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (5)               17:00
Մայորքա (17) – Ռէալ Վայատոլիտ (16)                           19:30
Վալենսիա (7) – Սելթա Վիկօ (18)                                        22:00

ԿԻՐԱԿԻ

Լեկանես (19) – Ռէալ Սոսիետատ (6)                                13:00
Էյպար (15) – Ռէալ Պեթիս (12)                                               15:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (9) – Կեթաֆէ (4)                                  17:00
Վիարէալ (8)  – Օսասունա (10)                                              19:30
Սեւիլլա (3) – Ալաւես (14)                                                         19:30
Պարսելոնա (2) – Լեվանթէ (13)                                             22:00

ԻՏԱԼԻԱ. 22-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ

Պոլոնիա (11) – Պրեշիա (19)                                                    16:00
Քալիարի (7) – Փարմա (8)                                                         19:00
Սասուոլօ (15) – Ա. Էս. Ռոմա (4)                                         21:45

ԿԻՐԱԿԻ

Եուվենթուս (1) – Ֆիորենթինա (13)                                     13:00
Ա. Սէ. Միլան (6) – Վերոնա (9)                                              16:00
Աթալանթա (5) – Ճենովա (18)                                                16:00
Լացիօ Ռոմա (3) – ՍՓԱԼ (20)                                                                16:00
Լեչէ (17) – Թորինօ (10)                                                               19:00
Ուտինեզէ (14) – Ինթեր Միլան (2)                                       21:45

ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ

Սամտորիա (16) – Նափոլի (12)                                             21:45

ԳԵՐՄԱՆԻԱ. 20-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ

Մայնց-05 (15) – Պայէրն Միւնիխ (2)                                   16:30
Պորուսիա Տորթմունտ (4) – Իւնիոն Պերլին (11)          16:30
Օկզպուրկ (12) – Վերտըր Պրեմըն (16)                               16:30
Ֆորթունա Տիւսելտոլֆ (18) – Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ (9) 16:30
Հոֆընհայմ (7) – Պայէր Լեւերքուզըն (5)                           16:30
Լայփցիկ (1) – Մէօնշընկլատպախ (3)                               19:30

ԿԻՐԱԿԻ

Քէօլն (14) – Ֆրայպուրկ (8)                                                       16:30
Փատերպոռն (17) – Վոլֆսպուրկ (10)                                                 19:00

ՖՐԱՆՍԱ. 22-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.-

ՇԱԲԱԹ

Փարիզ Սեն Ժերմեն (1) – Մոնփելիէ (4)                            18:30
Անժէ (9) – Ռեմ (11)                                                                       21:00
Տիժոն (17) – Պրեսթ (14)                                                              21:00
Նիմ (19) – Մոնաքօ (13)                                                              21:00
Սթրազպուրկ (8) – Լիլ (7)                                                         21:00
Ամիեն (18) – Թուլուզ (20)                                                          21:00

ԿԻՐԱԿԻ

Նիս (12) – Լիոն (5)                                                                        16:00
Մես (16) – Սենթ Էթիեն (15)                                                     18:00
Պորտօ (10) – Մարսէյ (2)                                                           22:00

 

 

 

 

 

 

Like on Facebook
  •  
  •  
CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )