Եւրոպական Ֆութպոլի Շաբաթավերջ. Այսօր` Աթլեթիքօ Մատրիտ-Պարսելոնա Գագաթի Ճակատում

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութիւններուն ծիրին մէջ կատարուելիք մրցումներուն կէսէն աւելին կը խոստանան ըլլալ բաւական հետաքրքրական:

Սակայն, շաբաթավերջին կարեւորագոյն մրցումը պիտի կատարուի Սպանիոյ մէջ, որուն ընթացքին Աթլեթիքօ Մատրիտ պիտի հիւրընկալէ Պարսելոնան:

Երկու կազմերուն միջեւ անցեալին տեղի ունեցած ճակատումները միշտ ալ եղած են բաւական տաք:

Ստորեւ` շաբաթավերջին տեղի ունենալիք մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով).

Անգլիա. 9-րդ հանգրուան.ԺԱՄ
(Այսօր) 
Նիւքասըլ-Չելսի14:30
Ասթոն Վիլա-Պրայթըն17:00
Թոթենհամ-Մանչեսթըր Սիթի19:30
Մանչեսթըր Եունայթըտ-Ուեսթ Պրոմուիչ22:00
(Վաղը) 
Ֆուլհեմ-Էվըրթըն14:00
Շեֆիլտ Եունայթըտ-Ուեսթ Համ16:00
Լիծ-Արսենալ18:30
Լիվըրփուլ-Լայսթըր Սիթի21:15
(Երկուշաբթի) 
Պըրնլի-Քրիսթալ Փալաս19:30
Վուլվզ-Սաութհեմփթըն22:00
Սպանիա. 10-րդ հանգրուան. 
(Այսօր) 
Լեվանթէ-Էլչէ15:00
Վիարէալ-Ռէալ Մատրիտ17:15
Սեւիլլա-Սելթա Վիկօ19:30
Աթլեթիքօ Մատրիտ-Պարսելոնա22:00
(Վաղը) 
Էյպար-Կեթաֆէ15:00
Քատիս-Ռէալ Սոսիետատ                          ՙ17:15
Կրանատա-Ռէալ Վայատոլիտ                  ՙ19:30
Ալաւես-Վալենսիա                                       ՙ22:00
(Երկուշաբթի) 
Աթլեթիքօ Պիլպաօ-Ռէալ Մատրիտ         ՙ22:00
Գերմանիա. 8-րդ հանգրուան. 
(Այսօր) 
Արմինիա Պիլըֆելտ-Պայէր Լեւերքուզըն  ՙ16:30
Պայէրն Միւնիխ-Վերտըր Պրեմըն               ՙ16:30
Մէօնշընկլատպախ-Օկզպուրկ                     ՙ16:30
Հոֆընհայմ-Շթութկարթ                                  ՙ16:30
Շալքէ-Վոլֆսպուրկ                                           ՙ16:30
Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ-Լայփցիկ                 ՙ19:30
Հերթա Պերլին-Պորուսիա Տորթմունտ          ՙ21:30
(Վաղը) 
Ֆրայպուրկ-Մայնց-05                                      ՙ16:30
Քէօլն-Իւնիոն Պերլին                                        ՙ19:00
(Երկուշաբթի) 
Վոլֆսպուրկ-Վերտըր Պրեմըն                          ՙ21:30
Իտալիա. 8-րդ հանգրուան. 
(Այսօր) 
Քրոթոնէ-Լացիօ Ռոմա                                     ՙ16:00
Սփեցիա-Աթալանթա                                   ՙ16:00
Եուվենթուս-Քալիարի                                  ՙ21:45
(Վաղը) 
Ֆիորենթինօ-Պենեվենթօ                               ՙ13:30
Հելաս Վերոնա-Սասուոլօ                           ՙ16:00
Ինթեր Միլան-Թորինօ                               ՙ16:00
Ա.Էս.Ռոմա-Փարմա                                    ՙ16:00
Սամտորիա-Պոլոնիա                                  ՙ16:00
Ուտինեզէ-Ճենովա                          ՙ19:00
Նափոլի-Ա.Սէ.Միլան                             ՙ21:45
Ֆրանսա. 11-րդ հանգրուան. 
(Այսօր) 
Պրեսթ-Սենթ Էթիեն                       ՙ18:00
Մարսէյ-Նիս (յետաձգուած)
(Վաղը) 
Նանթ-Մես                                     ՙ14:00
Տիժոն-Լանս                         ՙ16:00
Մոնփելիէ-Սթրազպուրկ         ՙ16:00
Ռեմմ-Նիմ                         ՙ16:00
Անժէ-Լիոն                           ՙ18:00
Լիլ-Լորիան                                 ՙ22:00
(Երկուշաբթի) 
Լանս-Նանթ22:00
Like on Facebook
CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )