Եւրոպական Ֆութպոլի Շաբաթավերջ. Այսօր` Աթլեթիքօ Մատրիտ-Պարսելոնա Գագաթի Ճակատում

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութիւններուն ծիրին մէջ կատարուելիք մրցումներուն կէսէն աւելին կը խոստանան ըլլալ բաւական հետաքրքրական:

Սակայն, շաբաթավերջին կարեւորագոյն մրցումը պիտի կատարուի Սպանիոյ մէջ, որուն ընթացքին Աթլեթիքօ Մատրիտ պիտի հիւրընկալէ Պարսելոնան:

Երկու կազմերուն միջեւ անցեալին տեղի ունեցած ճակատումները միշտ ալ եղած են բաւական տաք:

Ստորեւ` շաբաթավերջին տեղի ունենալիք մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով).

Անգլիա. 9-րդ հանգրուան. ԺԱՄ
(Այսօր)  
Նիւքասըլ-Չելսի 14:30
Ասթոն Վիլա-Պրայթըն 17:00
Թոթենհամ-Մանչեսթըր Սիթի 19:30
Մանչեսթըր Եունայթըտ-Ուեսթ Պրոմուիչ 22:00
(Վաղը)  
Ֆուլհեմ-Էվըրթըն 14:00
Շեֆիլտ Եունայթըտ-Ուեսթ Համ 16:00
Լիծ-Արսենալ 18:30
Լիվըրփուլ-Լայսթըր Սիթի 21:15
(Երկուշաբթի)  
Պըրնլի-Քրիսթալ Փալաս 19:30
Վուլվզ-Սաութհեմփթըն 22:00
Սպանիա. 10-րդ հանգրուան.  
(Այսօր)  
Լեվանթէ-Էլչէ 15:00
Վիարէալ-Ռէալ Մատրիտ 17:15
Սեւիլլա-Սելթա Վիկօ 19:30
Աթլեթիքօ Մատրիտ-Պարսելոնա 22:00
(Վաղը)  
Էյպար-Կեթաֆէ 15:00
Քատիս-Ռէալ Սոսիետատ                          ՙ 17:15
Կրանատա-Ռէալ Վայատոլիտ                  ՙ 19:30
Ալաւես-Վալենսիա                                       ՙ 22:00
(Երկուշաբթի)  
Աթլեթիքօ Պիլպաօ-Ռէալ Մատրիտ         ՙ 22:00
Գերմանիա. 8-րդ հանգրուան.  
(Այսօր)  
Արմինիա Պիլըֆելտ-Պայէր Լեւերքուզըն  ՙ 16:30
Պայէրն Միւնիխ-Վերտըր Պրեմըն               ՙ 16:30
Մէօնշընկլատպախ-Օկզպուրկ                     ՙ 16:30
Հոֆընհայմ-Շթութկարթ                                  ՙ 16:30
Շալքէ-Վոլֆսպուրկ                                           ՙ 16:30
Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ-Լայփցիկ                 ՙ 19:30
Հերթա Պերլին-Պորուսիա Տորթմունտ          ՙ 21:30
(Վաղը)  
Ֆրայպուրկ-Մայնց-05                                      ՙ 16:30
Քէօլն-Իւնիոն Պերլին                                        ՙ 19:00
(Երկուշաբթի)  
Վոլֆսպուրկ-Վերտըր Պրեմըն                          ՙ 21:30
Իտալիա. 8-րդ հանգրուան.  
(Այսօր)  
Քրոթոնէ-Լացիօ Ռոմա                                     ՙ 16:00
Սփեցիա-Աթալանթա                                   ՙ 16:00
Եուվենթուս-Քալիարի                                  ՙ 21:45
(Վաղը)  
Ֆիորենթինօ-Պենեվենթօ                               ՙ 13:30
Հելաս Վերոնա-Սասուոլօ                           ՙ 16:00
Ինթեր Միլան-Թորինօ                               ՙ 16:00
Ա.Էս.Ռոմա-Փարմա                                    ՙ 16:00
Սամտորիա-Պոլոնիա                                  ՙ 16:00
Ուտինեզէ-Ճենովա                          ՙ 19:00
Նափոլի-Ա.Սէ.Միլան                             ՙ 21:45
Ֆրանսա. 11-րդ հանգրուան.  
(Այսօր)  
Պրեսթ-Սենթ Էթիեն                       ՙ 18:00
Մարսէյ-Նիս  (յետաձգուած)
(Վաղը)  
Նանթ-Մես                                     ՙ 14:00
Տիժոն-Լանս                         ՙ 16:00
Մոնփելիէ-Սթրազպուրկ         ՙ 16:00
Ռեմմ-Նիմ                         ՙ 16:00
Անժէ-Լիոն                           ՙ 18:00
Լիլ-Լորիան                                 ՙ 22:00
(Երկուշաբթի)  
Լանս-Նանթ 22:00
Share This Article
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )