Եւրոպական Ֆութպոլ. Այսօր` Միլանօ Քաղաքի Տերպին. Վաղը` Չելսի – Լիվըրփուլ

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան մրցումներուն ծիրին մէջ, պիտի կատարուին շարք մը հետաքրքրական ճակատումներ:

Այսօր, Իտալիոյ մէջ, ինչպէս միշտ, հետաքրքրական պիտի ըլլայ Միլանօ քաղաքի տերպին, մինչ վաղը զօրաւոր ճակատում մը պիտի ըլլայ Չելսի – Լիվըրփուլ հանդիպումը:

Ստորեւ` շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը. ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ` խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ԱՆԳԼԻԱ. 6-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹԺԱՄ
Լայսթըր Սիթի (5) – Թոթենհամ (3)14:30
Պըրնլի (14) – Նորուիչ (13)17:00
Էվըրթըն (11) – Շեֆիլտ Եունայթըտ (15)17:00
Մանչեսթըր Սիթի (2) – Ուաթֆորտ (20)17:00
Նիւքասըլ (18) – Պրայթըն (16)19:30
ԿԻՐԱԿԻ 
Քրիսթալ Փալաս (12) – Վուլվզ (19)16:00
Ուեսթ Համ (8) – Մանչեսթըր Եունայթըտ (4)16:00
Արսենալ (7) – Ասթոն Վիլա (17)18:30
Չելսի (6) – Լիվըրփուլ (1)18:30

ՍՊԱՆԻԱ. 5-ՐԴ ՀԱՆԳՌՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ 
Վիարէալ (10) – Ռէալ Վայատոլիտ (12)14:00
Լեվանթէ (8) – Էյպար (19)17:00
Աթլեթիքօ Մատրիտ (2) Սելթա Վիկօ (16)19:30
Կրանատա (6) – Պարսելոնա (5)22:00
ԿԻՐԱԿԻ 
Կեթաֆէ (18) – Մայորքա (14)13:00
Էսփանիոլ (17) – Ռէալ Սոսիետատ (7)15:00
Վալենսիա (13) – Լեկանես (20)17:00
Աթլեթիքօ Պիլպաօ (4) – Ալաւես (11)19:30
Սեւիլլա (1) – Ռէալ Մատրիտ (3)22:00

ԻՏԱԼԻԱ. 4-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ՇԱԲԱԹ 
Ուտինեզէ (18) – Պրեշիա (12)16:00
Եուվենթուս (3) – Վերոնա (11)19:00
Ա. Սէ. Միլան (6) – Ինթեր Միլան (1)21:45
ԿԻՐԱԿԻ 
Սասուոլօ (15) – ՍՓԱԼ (16)13:30
Պոլոնիա (2) – Ա. Էս. Ռոմա (8)16:00
Սամտորիա (20) – Թորինօ (4)16:00
Լեչէ (17) – Նափոլի (5)16:00
Աթալանթա (7) – Ֆիորենթինա (19)19:00
Լացիօ Ռոմա (9) – Փարմա (14)21:45

ԳԵՐՄԱՆԻԱ. 5-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ

ՇԱԲԱԹ 
Պայէր Լեւերքուզըն (8) – Իւնիոն Պերլին (12)16:30
Պայէրն Միւնիխ (4) – Քէօլն (15)16:30
Հերթա Պերլին (18) – Փատերպոռն (17)16:30
Ֆրայպուրկ (3) – Օկզպուրկ (14)16:30
Վերտըր Պրեմըն (10) – Լայփցիկ (1)19:30
ԿԻՐԱԿԻ 
Մէօնշընկլատպախ (7) – Ֆորթունա Տիւսելտոլֆ (11)16:30
Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ (9) – Պորուսիա Տորթմունտ (2)19:00
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ 
Վոլֆսպուրկ (5) – Հոֆընհայմ (13)21:30

ՖՐԱՆՍԱ. 6-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ 
Մարսէյ (4) – Մոնփելիէ (12)18:30
Պորտօ (9) – Պրեսթ (13)21:00
Մես (17) – Ամիեն (16)21:00
Նիս (6) – Տիժոն (20)21:00
Նիմ (14) – Թուլուզ (10)21:00
Ռեմ (11) – Մոնաքօ (19)21:00
ԿԻՐԱԿԻ 
Ռենն (2) – Լիլ (5)16:00
Անժէ (7) – Սենթ Էթիեն (15)18:00
Լիոն (8) – Փարիզ Սեն Ժերմեն (1)22:00
Share This Article
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)