Եւրոպական Ֆութպոլ. Շաբաթավերջի Մրցումներուն Յայտագիրը

Պայէրն Միւնիխ Այսօր
Կրնայ Ախոյեան Հանդիսանալ

Այս շաբաթավերջին տեղի ունենալիք եւրոպական ֆութպոլի ախոյեանութեան մրցումներուն ծիրին մէջ, եթէ Պայէրն Միւնիխ այսօր յաղթանակ մը արձանագրէ, կրնայ հանդիսանալ Գերմանիոյ ախոյեան, անշուշտ եթէ Պորուսիա Տորթմունտ պարտուի:

Ստորեւ` շաբաթավերջի մրցումներուն յայտագիրը (ժամերը` Պէյրութի ժամանակացոյցով. փակագիծերուն մէջ` խումբերուն գրաւած դիրքերը).

ԱՆԳԼԻԱ. 37-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹԺԱՄ
Պուրնըմաութ (14) – Թոթենհամ (3)14:30
Ուեսթ Համ (11) – Սաութհեմփթըն (16)17:00
Վուլվզ (7) – Ֆուլհեմ (19)17:00
Քարտիֆ (18) – Քրիսթալ Փալաս (12)19:30
Նիւքասըլ (13) – Լիվըրփուլ (2)21:45
ԿԻՐԱԿԻ 
Չելսի (4) – Ուաթֆորտ (10)16:00
Հատըրսֆիլտ (20) – Մանչեսթըր Եունայթտ (6)16:00
Արսենալ (5) – Պրայթըն (17)18:30
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ 
Մանչեսթըր Սիթի (1) – Լայսթըր Սիթի (8)22:00

ԻՏԱԼԻԱ. 35-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ 
Քիեւօ (20) – ՍՓԱԼ (13)19:00
Ուտինեզէ (17) – Ինթեր Միլան (3)21:30
ԿԻՐԱԿԻ 
Էմփոլի (18) – Ֆիորենթինա (12)13:30
Փարմա (15) – Սամտորիա (9)16:00
Լացիօ Ռոմա (8) – Աթալանթա (4)16:00
Սասուոլօ (10) – Ֆրոսինոնէ (19)16:00
Ճենովա (16) – Ա. Էս. Ռոմա (5)19:00
Նափոլի (2) – Քալիարի (11)21:30
ԵՐԿՈՒՇԱԲԹԻ 
Ա. Սէ. Միլան (7) – Պոլոնիա (14)21:30

ՍՊԱՆԻԱ. 36-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ 
Լեվանթէ (16) – Ռայօ Վայեքանօ (19)14:00
Էսփանիոլ (10) – Աթլեթիքօ Մատրիտ (2)17:15
Ալաւես (8) – Ռէալ Սոսիետատ (9)19:30
Սելթա Վիկօ (15) – Պարսելոնա (1)21:45
ԿԻՐԱԿԻ 
Կեթաֆէ (4) – Կիրոնա (17)13:00
Էյպար (12) – Ռէալ Պեթիս (11)15:00
Ռէալ Մատրիտ (3) – Վիարէալ (14)17:15
Ռէալ Վայատոլիտ (18) – Աթլեթիքօ Պիլպաօ (7)19:30
Հուեսքա (20) – Վալենսիա (6)21:45

ԳԵՐՄԱՆԻԱ . 32-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ 
Մէօնշընկլատպախ (5) – Հոֆընհայմ (7)16:30
Պայէրն Միւնիխ (1) – Հանովըր-96 (18)16:30
Հերթա Պերլին (11) – Շթութկարթ (16)16:30
Վոլֆսպուրկ (8) – Նիւրեմպերկ (17)16:30
Վերտըր Պրեմըն (9) – Պորուսիա Տորթմունտ (2)19:30
ԿԻՐԱԿԻ 
Շալքէ (15) – Օկզպուրկ (14)14:30
Ֆրայպուրկ (13) – Ֆորթունա Տիւսելտոլֆ (10)16:30
Պայէր Լեւերքուզըն (6) – Այնթրախթ Ֆրանքֆորթ (4)19:00

ՖՐԱՆՍԱ. 35-ՐԴ ՀԱՆԳՐՈՒԱՆ.

ՇԱԲԱԹ 
Փարիզ Սեն Ժերմեն (1) – Նիս (7)18:00
Կենկան (20) – Քան (18)21:00
Պորտօ (14) – Անժէ (13)21:00
Ռեմ (8) – Նիմ (9)21:00

ԿԻՐԱԿԻ

 
Նանթ (12) – Տիժոն (19)16:00
Թուլուզ (15) – Ռենն (11)16:00
Մոնփելիէ (5) – Ամիեն (17)16:00
Մոնաքօ (16) – Սենթ Էթիեն (4)18:00
Լիոն (3) – Լիլ (2)22:00

 

 

Share This Article
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )